Oppo AI Eraser Özelliği Reno 11 Serisine Geliyor

Oppo, AI Eraser özelliğini Reno 11 serisine getiriyor. Bu özellik ilk olarak Filipinler’deki kullanıcılara OTA güncellemesiyle sunulacak. AI Eraser, dahili galerinin içinde bulunuyor ve kullanımı oldukça basit, kullanışlı bir özellik. Fotoğraftaki istediğiniz bir nesnenin etrafına daire çizmeniz yeterli, yapay zeka gerisini hallediyor ve başarılı bir şekilde silme işlemini gerçekleştiriyor.

Şirket ürettikleri üretken yapay zekanın en iyi silme deneyimini sunduğunu iddia ediyor. Bu üretken yapay zeka nesne silme özelliği Reno 11 Pro 5G, Reno 11 5G ve Reno 11 F 5G modellerine Filipinler’den başlayarak OTA güncellemesiyle gelecek. OnePlus’ın bu ay OnePlus 12, 12R, Open, 11 ve Nord CE4 modellerine sunmayı vaat ettiği AI Eraser özelliğiyle benzerlik gösteriyor.

Oppo’nun belirttiğine göre Avrupa kullanıcıları bu özelliği 2024 yılı ikinci çeyreğinin ilerleyen zamanlarında erişebilecek. Eğer tanıtım videosunu izlediyseniz sizce de en iyi yapay zeka silme deneyimi Oppo telefonlara mı ait olacak? Düşüncelerinizi yorum kısmından belirtmeyi ihmal etmeyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x